Mus owolovo – pyszna i zdrowa przekąska

Zdrowa przekąska dla zabieganych

Brak czasu na przygotowanie posiłków i głód pojawiający się nagle powodują, że sięgamy po niezdrowe przekąski. Spożywanie produktów z dużą ilością cukru, pozbawionych wartości odżywczych wpływa na zdrowie, ale także samopoczucie człowieka. Mając na uwadze takie momenty, dobrze zaopatrzyć się w produkty, które nie tylko pysznie smakują, ale także dostarczają organizmowi to, co najlepsze. Idealnym rozwiązaniem jest mus owolovo. Ta gotowa, pełnowartościowa przekąska w poręcznej tubce, stworzona została z najwyższej jakości składników, bez dodatku cukru.

Z miłości do natury

Musy owolovo to gotowe przekąski, które zabrać można ze sobą wszędzie. Produkty wyróżniają się na tle innych ciekawą grafiką. Każde opakowanie przedstawia owoce i warzywa, z których został wykonany przecier. Dzięki temu, nie czytając składu wiemy, z jakim smakiem produktu mamy do czynienia. Owolovo wyróżnia także przystępna cena w stosunku do wielkości i jakości. Tubka ma aż 200 gram, a więc łatwo zaspokoi głód. Marka stworzona została z miłości do natury. Produkty wytwarzane są z najwyższej jakości składników z polskich sadów przy zachowaniu odpowiednich standardów produkcji. Brak konserwantów, ulepszaczy oraz dodatkowego cukru w składzie sprawia, że musy owolovo to także idealna przekąska czy dodatek do dań dla najmłodszych dzieci.

Szeroka oferta

Musy owolovo dostępne są obecnie w wielu smakach. W ofercie wyróżnić można produkty z serii:

– PREMIUM

– EKODOBRO

Oferta PREMIUM to mieszanka polskich jabłek z najwyższej jakości owocami i warzywami z rodzimych plantacji. Musy te stanowią bogactwo witamin i idealną kompozycję smakową. W ofercie co jakiś czas pojawiają się nowi towarzysze przepysznych jabłek. Dostępny jest także mus gruszkowy. EKODOBRO to seria stworzona na bazie warzyw i owoców z certyfikowanych, ekologicznych upraw. W serii tej znaleźć można między innymi mus pomidorowy z bardzo prostym i czystym składem. Musy owolovo to przepyszne, zdrowe przekąski, które warto włączyć do swojego menu. Dzięki różnorodności smaków każdy znajdzie ten odpowiedni dla siebie i w kryzysowych sytuacjach szybko rozprawi się z głodem.